Dentální hygiena

Co je dentální hygiena?

Jedná se o profesionální čištění zubů, které zahrnuje odstranění zubního plaku a zubního kamene včetně pískování, individuální doporučení techniky čištění i výběru správných pomůcek, aby Vaše domácí péče o zuby byla co nejefektivnější a abyste se brzy zbavili problémů s chrupem.

Co vše obsahuje vstupní návštěva?

Vstupní návštěva trvá okolo 55 min a skládá se z celkového vyšetření Vašich úst, dále pak seznámení a popisu Vašeho problému se zuby , z ošetření – odstranění zubního plaku a zubního kamene – a individuálního doporučení techniky čištění i výběru správného zubního kartáčku, aby Vaše domácí péče o zuby byla co nejefektivnější a abyste se brzy zbavili problémů s chrupem.

Co vše obsahuje kontrolní návštěva?

Kontrolní návštěva obsahuje důkladnou kontrolu Vašich úst, odstranění případných pigmentací ze zubů, kontrolu techniky čištění a výběr dalších pomůcek pro dokonalou domácí péči o Vaše zuby. Kontrolní návštěvy jsou velice důležité pro dlouhodobou preventivní péči. Intervaly preventivních ošetření jsou individuální, nejčastěji je doporučováno absolvovat je alespoň 2 - 3x ročně.  

Copyright © 2020 Zubní centrum Štěnovice. Všechna práva vyhrazena. www.zubni-stenovice.cz MDDr. Eduard Kasal