Dentální hygiena

Co je dentální hygiena?

Jedná se o profesionální čištění zubů, které zahrnuje odstranění zubního plaku a zubního kamene včetně pískování, individuální doporučení techniky čištění i výběru správných pomůcek, aby Vaše domácí péče o zuby byla co nejefektivnější a abyste se brzy zbavili problémů s chrupem.

Co vše obsahuje vstupní návštěva?

Vstupní návštěva trvá okolo 55 min a skládá se z celkového vyšetření Vašich úst, dále pak seznámení a popisu Vašeho problému se zuby , z ošetření – odstranění zubního plaku a zubního kamene – a individuálního doporučení techniky čištění i výběru správného zubního kartáčku, aby Vaše domácí péče o zuby byla co nejefektivnější a abyste se brzy zbavili problémů s chrupem.

Co vše obsahuje kontrolní návštěva?

Kontrolní návštěva obsahuje důkladnou kontrolu Vašich úst, odstranění případných pigmentací ze zubů, kontrolu techniky čištění a výběr dalších pomůcek pro dokonalou domácí péči o Vaše zuby. Kontrolní návštěvy jsou velice důležité pro dlouhodobou preventivní péči. Intervaly preventivních ošetření jsou individuální, nejčastěji je doporučováno absolvovat je alespoň 2 - 3x ročně.  

Bělení zubů

Používáme systém purewhitening, který garantuje výsledek nejsvětlejšího odstínu ve vzroníku. Bělicí systém vytvořili na základě dlouholetých zkušeností s bělením zubů s cílem nabídnout každému možnost dosáhnout excelentních výsledků a rozzářit každý úsměv. Systém Pure Whitening je založen na respektu k základním principům chemie a fyziologie. Díky tomu dokážeme garantovat perfektní výsledek každému bez rozdílu výchozí barvy zubů.

logo3

Preventivní péče

Zubní prevence se stává nedílnou součástí moderní stomatologické praxe. Není založená na komplikovaných postupech, její přednost je v jednoduchosti a soustavnosti preventivního opatření. Předcházíme tak vzniku zubního kazu a onemocnění závěsného aparátu zubů (zánět dásní, parodontitis).

Copyright © 2020 Zubní centrum Štěnovice. Všechna práva vyhrazena. www.zubni-stenovice.cz MDDr. Eduard Kasal